Nejnovější články

 

20.09.2018

VI. ročník konference VĚDĚNÍ MLADÝM

Univerzita Pardubice ve spolupráci se studenty Universitas zve studenty i ostatní zájemce k účasti na již VI. ročníku konference VĚDĚNÍ MLADÝM, která se uskuteční ve čtvrtek 8. listopadu 2018 v aule Arnošta z Pardubic Univerzity Pardubice.

20.09.2018

Soutěž Zachyť svoji SVOBODU

MŠMT vyhlašuje foto a video soutěž pro studenty středních a vyšších odborných škol s názvem „Zachyť svoji SVOBODU". Hlavní výhrou ve vyhlašovaných kategoriích jsou drony s kamerou a fotoaparátem. Soutěžní příspěvky mohou studenti posílat do 2. listopadu 2018.

18.09.2018

Nehodou to začíná - seminář pro žáky SŠ

Dovolujeme si Vám nabídnout interaktivní preventivní a vzdělávací přednášku o délce 1,5 hod určenou žákům středních škol, kteří budou začínat autoškolu. V rámci přednášky vystupují odborníci na analýzy dopravních nehod, bezpečnost silničního provozu, drogovou problematiku a poskytování první pomoci. Akce využívá prvků zážitkové pedagogiky. Je nabízena bez finanční spoluúčasti škol/žáků. volná místa začátkem října budou ve Dvoře Králové nad Labem a v Náchodě. Bližší informace na https://www.sipkhk.cz/infoportal/admin/admin.php?body=content&table=articles&action=edit&flag=new&id=486.

Odboru školství KÚ KHK byla doporučena krajskou koordinátorkou BESIPu, Ladou Kocianovou.

18.09.2018

Seminář Vztahovová sexuální výchova v primární prevenci

Dne 5.10.2018 se v prostorách počítačové učebny na Krajském úřadě Královéhradeckého kraje uskuteční audiovizuální program JAK SE RODÍ RODINA. Tento program nabízí Centrum pro rodinu a sociální péči z.s., se kterým proběhla na jaře tohoto roku úspěšná konference Prevence rizikového sexuálního chování. Více informací naleznete v přílohách. Metodická pomůcka, kterou absolventi semináře získají, je určena k výuce žáků třetích až pátých ročníků ZŠ. Splňuje požadavky RVP.

18.09.2018

Oceňování dobrovolníků pracujících s dětmi a mládeží v Královéhradeckém kraji

Královéhradecký kraj vyhlásil IV. ročník Oceňování dobrovolníků pracujících s dětmi a mládeží "Zlatá koruna Královéhradeckého kraje".

17.09.2018

25. Den zvířat

Střední odborná škola veterinární v Hradci Králové zve již na 25. Den zvířat